10 modele maskash që duhet të vendosë Mbretëresha Elizabeth
 
Shperndaje
ikub#: 2007160114
Këto maska shumëngjyrësh sigurisht që do të merrnin vulën mbretërore të miratimit ...
FOTO GALERI
Të gjithë e dimë tashmë që Mbretëreshës Elizabeth i pëlqejnë shumë ngjyrat. Nga tonet e xhevahirëve e deri te ngjyrat e neonit dhe pastelet e bukura, veshjet shumëngjyrëshe të saj kanë mahnitur botën. Meqenëse tashmë maska është kthyer në aksesorin e detyrueshëm,  në këtë artikull do të shikoni maskat më të përshtatshme për mbretëreshën. Sipas fashionistave këto modele maskash Mbretëresha Elizabeth nuk do t’i refuzonte kurrë. Shfletoni galerinë e mësipërme.
 
Shfleto artikuj te tjere per: ELIZABETH MASKA MBRETERESHA SHUMENGJYRA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved