5 tendencat e bikinit që i rrinë bukur çdo femre
 
Shperndaje
ikub#: 2007210106
Mos u shqetësoni për linjat, këto bikini janë të përsosura.
FOTO GALERI
Ndërsa vera 2020 ka mbërritur dhe është ndryshe nga vitet e tjera, kjo nuk do të thotë se ju keni kufizime për rrobat e banjës. Kur bëhet fjalë për t’u njohur me tendencat e reja të verës, informacioni më i shpeshtë të vjen nga veshjet dhe deri te aksesorët. Dhe, natyrisht, sa më shumë informacion, aq më mirë. Për të gjithë ato që po planifikojnë të shkojnë në plazh fundin e këtij muaji ose në gusht, duhet të zgjedhin me patjetër këto rroba plazhi sepse janë të përshtatshme për çdo formë trupi. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me 5 tendencat kryesore. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIKINI BUKURI FEMER TENDENCE TRUP

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved