Demi Lovato zbulon trendin më të ri të thonjve
 
Shperndaje
ikub#: 2007210006
Demi Lovato zbulon trendin më të ri të thonjve Bukuroshja Demi Lovato sapo ka treguar trendin më të ri të thonjve dhe ne ramë menjëherë në dashuri.
Demi Lovato ka treguar nëpërmjet një fotoje në Instagram tendencën më të re të thonjve. Ajo shkruan se sapo ka vendosur syze të reja, por gjithashtu ka zbuluar thonjtë e stilit ‘alien’. Trendi it honjve ngjyrë të verdhë me nuanca jeshile është kudo tani, kjo ngjyrë është më e preferuara e momentit dhe le ta quajmë trendi ‘alien’. Merrni pak frymëzim nga bukuroshja seksi Demi Lovato. 
 
 
 
 
 
169,20.033 549.148,20 541,20 C532.853,20 531.831,20.033 528.631,20.18 C525.438,20.326 523.257,20.834 521.349,21.575 C519.376,22.342 517.703,23.368 516.035,25.035 C514.368,26.702 513.342,28.377 512.574,30.349 C511.834,32.258 511.326,34.438 511.181,37.631 C511.035,40.831 511,41.851 511,50 C511,58.147 511.035,59.17 511.181,62.369 C511.326,65.562 511.834,67.743 512.574,69.651 C513.342,71.625 514.368,73.296 516.035,74.965 C517.703,76.634 519.376,77.658 521.349,78.425 C523.257,79.167 525.438,79.673 528.631,79.82 C531.831,79.965 532.853,80.001 541,80.001 C549.148,80.001 550.169,79.965 553.369,79.82 C556.562,79.673 558.743,79.167 560.652,78.425 C562.623,77.658 564.297,76.634 565.965,74.965 C567.633,73.296 568.659,71.625 569.425,69.651 C570.167,67.743 570.674,65.562 570.82,62.369 C570.966,59.17 571,58.147 571,50 C571,41.851 570.966,40.831 570.82,37.631">
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I got new glasses ?? ???? and no I don’t have a single called aliens coming out, I just have alien nails cause I’m just weird like that ??????????‍??

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI DEMI LOVATO MODE STIL THONJ

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved