Crop-top + pantallona print “paisley, kopjoni pamjen e Elsa Hosk
 
Shperndaje
ikub#: 2007270084
Crop-top i bardhë është ndër domosdoshmëritë e padiskutueshme të verës. Për të marrë një pamje elegant edhe në qytet, frymëzohuni nga veshjet e modeles Suedeze.
FOTO GALERI

Jo vetëm buzë detit. Crop-top sidomos në versionin e pambktw ngjyrw të bardhë është një artikull i domosdoshëm për tu shfaqur këtë verë edhe në qytet.

Por si ta kombinoni atë për një pamje të freskët dhe elegante në të njëjtën kohë? E thjeshtw! Thjesht ndiqni shembullin e bukuroshes Elsa Hosk.

 

Shfleto artikuj te tjere per: CROP TOP ELA HOSK PANTALLONA VESHJA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved