Kate Middleton tërheq vëmendjen me maskën e saj
 
Shperndaje
ikub#: 2008050137
Kate Middleton shfaqet për herë të parë me maskë dhe ka bërë një zgjedhje me shije.
FOTO GALERI
Kate Middleton mesa duket po i zbaton mirë rregullat kundër Covid-19, por ajo që bie në sy është maska e saj. Kate Middleton është fotografuar me një maskë të dizajnuar me lule të vogla dhe duket e mahnitshme. Maska me lule e Kate Middleton nuk është vetëm si mbrojtëse kundër koronavirusit, por gjithashtu edhe një aksesor i lezetshëm. Tashmë e dimë që Dukesha e Kembrixhit është një ikonë e stilit serioz. Ajo ka një pamje të hijshme dhe të sofistikuar e cila është me të vërtetë mbretërore dhe kjo maskë me lule i jep asaj një pamje më të ëmbël. Kate Middleton është duke marrë pjesë në një ngjarje në selinë e Baby Basics në Mbretërinë e Bashkuar këtë të martë, ajo kishte veshur një fustan të bardhë të adhurueshëm dhe e plotësoi pamjen me maskën e bukur që kishte zgjedhur të shfaqej në publik. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: KATE MIDDLETON MASKE STIL VESHJE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved