8-të celebrite që janë bërë të famshme nga pjesët e trupit
 
Shperndaje
ikub#: 2008060103
Njihuni me këto të famshme që kanë rënë në sy me trupin e tyre.
FOTO GALERI
Ju e dini që Kardashian njihen për të pasmet e tyre bombastike, sytë, gjoksi, buzëqeshja, flokët apo shumë tipare të tjera janë ato që përcaktojnë një person duke e dalluar nga të tjerët, gjithashtu edhe duke marrë famë. Ndoshta me ndërhyrja apo edhe natyrale, nuk ka shumë rëndësi kjo pjesë, por këto të famshme mbahen mend dhe mbeten të paharrueshme në memorien tonë. Kështu që shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me disa nga celebritet që janë bërë të famshme falë trupit të tyre.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI CELEBRITE FAME TRUPI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved