Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
10 bizhuteritë perfekte në formë zemre për të dhuruar për Shën Valentin
Për një deklarate perfekte dashurie pikërisht ne ditën e te dashuruarve një bizhuteri është pikërisht ajo qe ju duhet.
Detaje dashurie në veshjen tuaj për Shën Valentin
Mbase keni zgjedhur veshjen dhe look-un e duhur apo keni kombinuar ngjyrat tashme i takon aksesoreve kryesore, këpucët dhe çanta për te përdorur.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved