Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
5 rregullat e stilit që duhet të mësojmë nga Gigi Hadid
Gigi Hadid është një burim frymëzimi për të gjitha femrat në botë. Instagrami i saj është një këshillues për krijimin e një stili elegant, komod dhe shik. Ja disa rregulla që ajo i zbaton gjithmonë në veshjet e saj dhe sigurisht që janë të vlefshme për të gjitha femrat.
Kostumi perfekt? Është ai i Meghan Markle
Disa net me pare Maghan Markle eshte shfaqur perkeh princ Harry ne një event bamirësie ne Goldsmiths’ Hall ne Londër me një look shume te thjeshte por shume shik e cila i beri te gjithë për vete qe me shikimin e pare.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved