Fustane mbremjesh   
Ne cdo feste apo mbremje deshirojme qe e gjithe vemendja te jete tek ne, por eshte shume e veshtire te pershtasim shpesh fustanin me festen ku do te shkojme. Ja disa ide per fustane mbremjesh.
Nga ikub.al 13 Shk
 
0
0
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhesika
Para 21 muajsh  
  
me pelqejne shume fustanet dhe keto qenkan super
 
pamela gjoka
Para 58 muajsh  
  
jam shume e vene pas modes dhe me pelqejne shume fustanet e shkurtra !!!! like per cdo fustan <3
 
keti
Para 59 muajsh  
  
po ropt ku ti kene se 5 veshje me nr dhe asnje info per to :p
 
Ahshh
Para 60 muajsh  
  
Mase desen ata qe kane shpikur keta fustane
 
eri eri tbb
Para 67 muajsh  
  
oooooooooooo ropt
 
eri eri tbb
Para 67 muajsh  
  
qija ropt
 
:P
Para 67 muajsh  
  
khnmuk.;jmuioph olhutfvol.
 
:P
Para 67 muajsh  
  
yfruyhfgjhrtlhjfg7ighkgb :P
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Marrëdhëniet mes njerëzve janë si lulet. Duhet te kujdeseni ...
RECETA E DITES

Vezë të mbushura me peshk ton dhe majonezë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN
Postuar nga: a.k
ikub #:
1002130060
Reklame
Raiffeisen


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet