femra
0 0
7
 
Fustane mbremjesh   
Ne cdo feste apo mbremje deshirojme qe e gjithe vemendja te jete tek ne, por eshte shume e veshtire te pershtasim shpesh fustanin me festen ku do te shkojme. Ja disa ide per fustane mbremjesh.
Nga ikub.al 13 Shk

Fustane mbremjesh

 • http://www.ikub.al/cache/images/e8/e811b960-5483-4a38-97ec-5251b22779e8-660-500-1-111111.jpg

  fustan mbremje

 • http://www.ikub.al/cache/images/69/69dbdcd1-cb66-4c67-adf2-be972816dfdf-660-500-1-111111.jpg

  fustan mbremje

 • http://www.ikub.al/cache/images/58/58a7ff47-a481-45a8-a8e0-5c5c210a0a80-660-500-1-111111.jpg

  fustan mbremje

 • http://www.ikub.al/cache/images/d0/d0b632d3-05c6-4b1f-afbf-063941178ce3-660-500-1-111111.jpg

  fustan mbremjeNa ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 7
FUSTAN
1002130060

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
pamela gjoka
Para 33 muajsh  
  
jam shume e vene pas modes dhe me pelqejne shume fustanet e shkurtra !!!! like per cdo fustan <3
     
keti
Para 34 muajsh  
  
po ropt ku ti kene se 5 veshje me nr dhe asnje info per to :p
     
Ahshh
Para 34 muajsh  
  
Mase desen ata qe kane shpikur keta fustane
     
eri eri tbb
Para 42 muajsh  
  
oooooooooooo ropt
     
eri eri tbb
Para 42 muajsh  
  
qija ropt
     
:P
Para 42 muajsh  
  
khnmuk.;jmuioph olhutfvol.
     
:P
Para 42 muajsh  
  
yfruyhfgjhrtlhjfg7ighkgb :P
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as