Fustane mbremjesh   
Ne cdo feste apo mbremje deshirojme qe e gjithe vemendja te jete tek ne, por eshte shume e veshtire te pershtasim shpesh fustanin me festen ku do te shkojme. Ja disa ide per fustane mbremjesh.
Nga ikub.al 13 Shk
 
0
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
xhesika
Para 6 muajsh  
  
me pelqejne shume fustanet dhe keto qenkan super
 
pamela gjoka
Para 43 muajsh  
  
jam shume e vene pas modes dhe me pelqejne shume fustanet e shkurtra !!!! like per cdo fustan <3
 
keti
Para 44 muajsh  
  
po ropt ku ti kene se 5 veshje me nr dhe asnje info per to :p
 
Ahshh
Para 45 muajsh  
  
Mase desen ata qe kane shpikur keta fustane
 
eri eri tbb
Para 52 muajsh  
  
oooooooooooo ropt
 
eri eri tbb
Para 52 muajsh  
  
qija ropt
 
:P
Para 52 muajsh  
  
khnmuk.;jmuioph olhutfvol.
 
:P
Para 52 muajsh  
  
yfruyhfgjhrtlhjfg7ighkgb :P
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Voila
Raiffeisen
Zilia është një ndjenjë njerëzore.
(Për çfarë do ta keni zili më shumë një femër?)
Living
FILXHANI SOT

E kaluara është histori, e ardhmja mister, ndërsa e tashmja ...
RECETA E DITES

Shishqebap oriental
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A duhet që ta dijë?


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
FUSTAN
1002130060

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert