0 0
 
Gershet pasarelash   
Modeli i flokeve me gershet eshte dhe do te mbetet gjithenje pjese e pasarelave dhe e jetes se perditshme, shikoni disa prej tyre.
Nga Telegrafi 17 Shk


floke gershet nga pasarelat
modele gershetash
modele gershetash   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
GERSHET
1002170072


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300