0 0
 
Mobilim roze, dhoma gjumi per vajza   
Do te deshironit te ndryshonit mobilimin e dhomes? Po ju tregojme disa imazhe vetem per vajza.
Nga ikub.al 25 Shk


Mobilim roze, dhoma gjumi per vajza
Dhoma gjumi per vajza
Dhoma gjumi per vajza   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Altina
Para 14 ditesh  
  
Ju lutem sa kushton dhoma me roze dhe gjelbert
 
Altina
Para 14 ditesh  
  
Sa kushton dhoma siper
 
stela
Para 24 muajsh  
  
dhomat jan shum te bukura por pa cmim nuk me pelqejn do te doja qe dhomat te ishin me elegante
 
ivana
Para 35 muajsh  
  
hehe mua me pelqyn te gjitha dhomatttt
 
elma
Para 39 muajsh  
  
shuummm te bukuraaa
 
elvira
Para 44 muajsh  
  
si naper filma hahhah
 
belina
Para 46 muajsh  
  
shum t mira po qmimin e kan harru se po ju shiten
 
elira
Para 46 muajsh  
  
palidhje pa qmim ku shkon kjoooooooooo


 
fatbardha
Para 47 muajsh  
  
shum te bukura fotot e dhomave dhe ma e mira se e jemja nuk ashten dhoma hahahah ju kalla
 
eltijona
Para 47 muajsh  
  
hahahaha shum te bukura nuk po muj me besu pa e ble ni qisi dhome kurr se la
 
djamantina
Para 48 muajsh  
  
tra lalal e trilili shum te mira per femij
hahahahah bana hajgare shm shum te mira sidomos e fundit
 
tringa
Para 49 muajsh  
  
uuaau shume te bukura
 
orgesa
Para 49 muajsh  
  
o zot qfar dhoma te bukura per femije pom pelqen koleksioni i juaj
 
alketa
Para 49 muajsh  
  
shum te bukurra a mi fal
 
erina
Para 49 muajsh  
  
oj u bjeshk o ti det na mbush fu qi e shendet daj na pritu
 
argjenti
Para 50 muajsh  
  
nuk kane dale ende ne Shqiperi prandaj nuk kane cmim
 
xheneta qerimi
Para 50 muajsh  
  
qitjana qmimin
 
erza
Para 50 muajsh  
  
shum edhe mua me pelqejn vetem qmime nuk kan
 
vesa
Para 50 muajsh  
  
mua me pelqej qajo e fundi sepse tjerat shum ngjyrat e pa pershtatshme
 
xheneta
Para 50 muajsh  
  
dhomat shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm te bukura po qmimi edhe vendi pi mungon qitnja shum te bukura dhomattttttttttttttttttttttttttttt
 
xheneta
Para 50 muajsh  
  
jo vet po vend se kam gabu
 
xheneta
Para 50 muajsh  
  
edhe ne qfar vet
 
xheneta
Para 50 muajsh  
  
shum te mira dhomat ama qasaj te fundit qmimi pi mungon
 
Kleaa
Para 50 muajsh  
  
shhuum tmira dhomaaattt perfect <3
 
adelina
Para 51 muajsh  
  
shummmmmmmmmmmmmmmmm e mirr qikjo dhoma ama edhe qmimi po mungon perfekttttttttttttttt :p
 
ardita
Para 51 muajsh  
  
uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sa e mirr qikjo dhom ama teperr perfekt :p shummmmmmmmmmme mir ama veq qmimi po mungon
 
Jeta Mali
Para 51 muajsh  
  
Shumm te Bukura
 
bilza
Para 51 muajsh  
  
shum te mira qitne qmimin
 
tanusha
Para 52 muajsh  
  
a bon me i qit sa kushtojn
 
Dada
Para 62 muajsh  
  
uauuu sa te bukuraaaaa. Bravo per koleksionimin.
 
argjenti
Para 62 muajsh  
  
Si dhoma kukullash, shume te bukura
 


Na ndiqni
ilma
living
Eneda apo Xhemi
(Kush i shkon më shumë Portokallisë )

ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
MOBILIM
1002250086


Argetohu Gjej
myikub
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300