Koleksioni per femra pranvere-vere 2010.   
Pranvera 2010 eshte nje konfirmim i stilit dhe elegances. Nje koleksion i pasur me klas, nje femer elegante e cila eshte sigurt per vetveten, pelqen moden dhe krijon tendence.
Nga ikub.al 22 Mar
 
0
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
stela
Para 49 muajsh  
  
shume fantastike
 
stela
Para 49 muajsh  
  
shume fantastike
 
lorenaa
Para 55 muajsh  
  
Teper ... un pelqej veshja fanttastikee jan krejtt rrobatt ??-
 
besa
Para 66 muajsh  
  
ne kosov ma bukur veshja se ne sh
 
Moro
Para 76 muajsh  
  
te bukura jane qe te gjitha...por keu ne Shqiperi te rralla jane dyqanet qe mund te gjesh dicka te vecante.
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
MAX LED WALL Durres
Tradhtia
(A do t’ia falnit partnerit?)FILXHANI SOT

Dashuri e vërtetë është ajo kur një person i di te gjitha de...
RECETA E DITES

Sallatë me kastravec, pjeshkë dhe ananas
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Duhet t’i japim lajmin më të hidhur që ka marrë ndonjëherë….


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
1003220075

Reklame
Turqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris