Koleksioni per femra pranvere-vere 2010.   
Pranvera 2010 eshte nje konfirmim i stilit dhe elegances. Nje koleksion i pasur me klas, nje femer elegante e cila eshte sigurt per vetveten, pelqen moden dhe krijon tendence.
Nga ikub.al 22 Mar
 
0
0

   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
stela
Para 38 muajsh  
  
shume fantastike
 
stela
Para 38 muajsh  
  
shume fantastike
 
lorenaa
Para 45 muajsh  
  
Teper ... un pelqej veshja fanttastikee jan krejtt rrobatt ??-
 
besa
Para 56 muajsh  
  
ne kosov ma bukur veshja se ne sh
 
Moro
Para 66 muajsh  
  
te bukura jane qe te gjitha...por keu ne Shqiperi te rralla jane dyqanet qe mund te gjesh dicka te vecante.
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
raiffeisen
living
Cili nga problematikat e mëposhtme
(Do te ishte me e padëshirueshmja për ju)FILXHANI SOT

Filloni nga aty ku jeni. Shfrytezoni ato që keni. Realizoni ...
RECETA E DITES

Sallatë me karkaleca
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Ai luajti me ndjenjat e mia


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
1003220075


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu