Parukeria - Content, Lifestyle, Dasma - ikub.al
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese   |  Time.al
 
 
Parukeria
 
Shperndaje
ikub#: 1006100044

Per te gjetur nje parukjere te mire gjithmone rregulli numer nje eshte te mundohesh te zgjedhesh nje sallon bukurie te njohur, qe ka vite eksperience, ka klientele te vazhdueshme dhe qe i pershtatet stilit tuaj. Nese ju keni shkuar tek nje parukieri gjithmone dhe ju ka pelqyer stili i punes, rreAgulli i klienteles atehere duhet qe gjithmone te mundoheni te rezervoni diten tuaj sa me pare qe mundeni. Eshte e keshillushme te prenotoni dike 2-3 muaj perpara dites/diteve tuaj te dasmes.

Nje parukjere e zonja duhet te dije:

    * Per prerjen
    * Modelim Floku
    * Krehje
    * Lyrje
    * Manikyr
    * MakiazhinVentouris


Postuar:10 Qer
Marre nga DasemShqiptare.com
Shfleto artikuj te tjere per: NUSJA PARUKIEREAlbtelecom


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Më Të Fundit
Lifestyle
'Brew Coffee' shija që s’keni provuar nga kafja e ftohtë
Lifestyle
Trendi më i ri i shtëpisë është mini garden
Lifestyle
Modelet e flokëve te shkurtër për nuse
Lifestyle
Ide për një dasmë rozë, por jo dhe aq rozë
Teoren
Chez Moi

Digitalb

Më të lexuarat
Bordo Revista

Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved