ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 

Parukeria


Kjo eshte nje nga pjeset me te rendesishme per nusen. Nje parukiere mund tju shnderroje ju ne nje princeshe te bukur.

10 Qer
Burimi:

DasemShqiptare.com

Per te gjetur nje parukjere te mire gjithmone rregulli numer nje eshte te mundohesh te zgjedhesh nje sallon bukurie te njohur, qe ka vite eksperience, ka klientele te vazhdueshme dhe qe i pershtatet stilit tuaj. Nese ju keni shkuar tek nje parukieri gjithmone dhe ju ka pelqyer stili i punes, rreAgulli i klienteles atehere duhet qe gjithmone te mundoheni te rezervoni diten tuaj sa me pare qe mundeni. Eshte e keshillushme te prenotoni dike 2-3 muaj perpara dites/diteve tuaj te dasmes.

Nje parukjere e zonja duhet te dije:

    * Per prerjen
    * Modelim Floku
    * Krehje
    * Lyrje
    * Manikyr
    * Makiazhin


Parukeria

 • http://www.ikub.al/cache/images/f7/f7c407ab-5da9-442c-902d-e74d815d52ef-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/75/75ecdaf6-1257-4075-82ea-6c6f5976ce71-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/0b/0b846aa7-f123-4115-9436-84ded4b7cbb9-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/05/0541bf02-bf86-4bc0-a2a4-47053cba5f70-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/28/28bf7a91-3a03-46fc-ada2-78fc0bc4d660-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/62/6289edbc-4e6f-4b4c-8254-dba62a43eea3-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/86/8659364e-4350-4b69-b09b-0523f1e864f6-660-500-1-111111.jpg

  7hygeia655x90
Dermatologji
Sekreti për duar rinore dhe të bukura
Mos neglizhoni me kujdesin ndaj duarve tuaja.
Pyet DermatologunSondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0  3.593 1006100044

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan