amg
0 0
8
 

Fustane per mbremjen e matures


Foto galeri

12 Qer
Burimi:

ikub.al


Fustane per mbremjen e matures

 • http://www.ikub.al/cache/images/ca/ca92ccf4-de36-4939-9a64-508c3d2d1578-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/af/af5f5c98-c9b8-41e2-a38f-e0f2dfdb79c9-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/59/59a49e25-fec7-473d-b8b0-dc2f01ba149e-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/b6/b623ffd2-2556-4109-bc2d-45eaa2c9bde5-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/f0/f04f4c55-99ae-4d43-a1f9-9461f2b099f0-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/ae/ae3cb03c-b686-42d9-bf5e-1d8fcbee4667-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/33/33c67de2-b38c-4030-8f85-6c0231be6a5c-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/aa/aad238ef-9b3b-47f2-b839-07a95be0fa9f-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/f7/f719c02e-5b6d-455b-9078-50b0d2a2e642-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/01/01a1d22e-7cc3-4a89-80a1-ae6d06a76d83-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/7b/7b677783-25cf-4f7f-bf95-1f3b973df02a-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/15/151f27bd-fc96-4e34-b245-a2e4f76efc7c-660-500-1-111111.jpg

  12

 • http://www.ikub.al/cache/images/6a/6a27f296-f62e-4876-8ff7-8805525ad694-660-500-1-111111.jpg

  13

 • http://www.ikub.al/cache/images/32/32e6df48-7c5e-48e1-9273-13860d4047e7-660-500-1-111111.jpg

  14

register


ventus

IKUB ne Instagram


ilma
Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
ikub #:
 8
FUSTAN MBREMJE
1006120126

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
syri bukur
Para 12 muajsh  
  
ti blerta je tepr karagjoze me fal qe po ta them o goc po chyn familja ktu rop qiqe hahahahahhahahaha mir fustanet cka jo dhe aq keq .puc sy bukura the best girl
     
blerta
Para 29 muajsh  
  
a e percjellni relaxin
     
blerta
Para 29 muajsh  
  
puthe familjen per mu
     
blerta
Para 29 muajsh  
  
mu me vyn fustani 3
     
blerta
Para 29 muajsh  
  
un jam blerta metaj mbiemri im esht metaj
babai im esht arif mbemri metaj
mami ime esht violeta metaj
vellai im esht berimi
motra ime esht bleona
keta jan familja ime dhe jetat e mija
dashuria esht loj mere e meso per dasuri sdi per mesim ta bej 8 me2 sen svyn dashuria qa te vyn liria
     
kadesha
Para 41 muajsh  
  
kuku zzot asni fustan i mir veq i 3 ma i mir ooooo
     
sara
Para 41 muajsh  
  
fustane shume te bukura ne vecanti blui me bojeqiellin
     
ola
Para 47 muajsh  
  
po me pelqejn fustanat e sheri hill very nice a
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan