Fustane te shkurter per mbremje   
Foto galeri
Nga ikub.al 07 Kor
 
0
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
diana
Para 49 muajsh  
  
fustani nr. 3 and nr 6 te bukur tjert ncuk.
 
Kaona
Para 49 muajsh  
  
Shum fustana te bukur, por me te vertet dikush nuk ka shije...
 
flutur
Para 56 muajsh  
  
shum te buk fustana
 
arbresha
Para 57 muajsh  
  
shum kisha pas deshir m vesh kit fustan per mbremje do i lija pa fjal te gjith se teper i bukur osht
 
gena
Para 59 muajsh  
  
iq spo pelqejkan skokan tbukur si per femijee
 
Jeta Mali
Para 60 muajsh  
  
Te gjith fustanet qenkan te bukur,Shum mire
 
floriarda
Para 60 muajsh  
  
vetem ky fustani i t3t dmth zi nalt posht me katrora tekuq shummmmm pom pelqejka kta tjert ncuk!
 
fatlinda
Para 60 muajsh  
  
bravo bre
 
fatlinda
Para 60 muajsh  
  
<3
 
fatlinda
Para 60 muajsh  
  
shperblime keni juu valla sa dush :>
 
fatlinda
Para 60 muajsh  
  
bravoooooo
 
fatlinda
Para 60 muajsh  
  
qfar firme osht ajo s e i ka q ep shum bukur ska tjeter firm ma e mir se qikjo se i ka qep qita fustana
 
fatlinda
Para 60 muajsh  
  
kush i ka prodhu atta fustanna bravo i koft valla shum te fort edhe shum qepjen e mir bravo bre spo di tjeter sen qa me than?
 
fatlinda
Para 60 muajsh  
  
shum mir valla fustana ma te mir kurr skum pa hiq kurr bravo
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Voila
Raiffeisen
Zilia është një ndjenjë njerëzore.
(Për çfarë do ta keni zili më shumë një femër?)
Living
FILXHANI SOT

Nuk ka vuajtje te madhe apo vuajtje te vogël sepse çdo vuajt...
RECETA E DITES

Sardele të marinuara me piper të kuq dhe trumzë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A duhet që ta dijë?


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
FUSTAN MBREMJE
1007070071

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb