femra
0 0
2
 
Modele per floke te gjate   
Modele ne trend.
Nga ikub.al 30 Kor

Modele per floke te gjate

 • http://www.ikub.al/cache/images/6f/6f9760dd-7436-41f9-9e00-8bc36b0db0aa-660-500-1-111111.jpg

  1- Model flokesh te viteve 60', te gjate, te drejte, me balluke perpara qe mbulojne dhe vetullat, perfekte per nje fytyre te rrumbullaket

 • http://www.ikub.al/cache/images/9c/9ce3efe7-7137-4cdc-b54f-736f61dbf1a1-660-500-1-111111.jpg

  2- Nje model i "pa krehur", ideale per ti dhene flokeve volum.

 • http://www.ikub.al/cache/images/a6/a6ed18bf-bbc3-49be-aca5-480fe42e18dc-660-500-1-111111.jpg

  3- Per floke kacurrela, luani me natyralen dhe gjatesine.

 • http://www.ikub.al/cache/images/9f/9f6e9340-ede5-473b-b3cc-08816a01530f-660-500-1-111111.jpg

  4- Nje model gjallerues dhe me shkallezim, ku majat jane te kthyera jashte.

 • http://www.ikub.al/cache/images/b1/b133c5b5-65bc-4e62-8c65-2ffdb7aef71e-660-500-1-111111.jpg

  5- Model romantik

 • http://www.ikub.al/cache/images/6e/6ec9ee43-dffd-40d3-96fc-aa6a2e591559-660-500-1-111111.jpg

  6- Ne gjatesi te ndryshme, per ti dhene fytyres gjalleri dhe origjinalitet.Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 2
FLOKE MODELE
1007300114

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Bleona
Para 35 muajsh  
  
floket ketu jan shum te mira por si duhet per ti rritur floket une floket i laj Hobbi te qepve por dua ti kem floket shume te gjata
+2     
besjana
Para 49 muajsh  
  
floket e bukura
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as