Fustane te shkurter per mbremjet ne vere.   
Te shkurter, nganjehere shume te shkurter! Vera 2010 ju kerkon seski, gati per te treguar kembet me fustane mini, me ngjyra, per te qene te pa rezistueshme.
Nga ikub.al 03 Gsh
 
0
0




   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rajmonda fejzullahu
Para 46 muajsh  
  
tepr te bukur por edhe te qart
 
imena
Para 54 muajsh  
  
shum te veqanta
 
eni pajo
Para 54 muajsh  
  
sh.sh.sh.te bukur po pse keni bere kaq pak
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
raiffeisen
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
living
Vera është në prag.
(Do të parapëlqenit të kishit )



ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
FUSTAN MBREMJE
1008030072








Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb