0 0
 
Fustane te shkurter per mbremjet ne vere.   
Te shkurter, nganjehere shume te shkurter! Vera 2010 ju kerkon seski, gati per te treguar kembet me fustane mini, me ngjyra, per te qene te pa rezistueshme.
Nga ikub.al 03 Gsh


Fustane te shkurter per mbremjet ne vere.
1
1   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rajmonda fejzullahu
Para 42 muajsh  
  
tepr te bukur por edhe te qart
 
imena
Para 50 muajsh  
  
shum te veqanta
 
eni pajo
Para 50 muajsh  
  
sh.sh.sh.te bukur po pse keni bere kaq pak
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
FUSTAN MBREMJE
1008030072


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300