amg
0 0
0
 

Flokë të shkurta


Ekzistojnë shumë tipa të ndryshëm të stilit të flokëve të shkurta për të gjitha llojet e flokëve

12 Gsh
Burimi:

Telegrafi

 Vera janë koha e duhur për të gjetur një stil të ri të flokëve!

Shpresojmë që ndonjëri nga stilet e flokëve të ekspozuara me fotografi të jetë stili që ju pëlqen juve. Shikoni me kujdes fotografitë dhe zgjidhni stilin përsosur të flokëve, i cili i përshtatet fytyrës suaj. Forma e fytyrës ka shumë rëndësi për zgjedhjen e mënyrës se si do t’i shkurtoni flokët.
Vera janë koha e duhur për të gjetur një stil të ri të flokëve!


Floke te Shkurter

 • http://www.ikub.al/cache/images/c2/c277f92c-18ed-4eb0-9aa4-6d8a95564e46-660-500-1-111111.jpg

  Floke te Shkurter

 • http://www.ikub.al/cache/images/07/07afaff9-bd25-42f4-9a46-c1b45f6891d7-660-500-1-111111.jpg

  Floke te Shkurter

 • http://www.ikub.al/cache/images/15/15eb7bea-a8f4-4b69-8722-49f11e3830c8-660-500-1-111111.jpg

  Floke te Shkurter

 • http://www.ikub.al/cache/images/79/7947bbeb-12c6-43b6-8faa-4386949afcde-660-500-1-111111.jpg

  Floke te Shkurter

 • http://www.ikub.al/cache/images/0e/0e66d973-4428-4af7-8f50-4205b753603d-660-500-1-111111.jpg

  Floke te Shkurter

 • http://www.ikub.al/cache/images/14/1497b140-ae9d-4d17-8ffe-a2e56a9f165b-660-500-1-111111.jpg

  Floke te Shkurter

 • http://www.ikub.al/cache/images/57/57551a0e-3c31-4d6d-a75f-cf939db04002-660-500-1-111111.jpg

  Floke te Shkurter





register


ventus

IKUB ne Instagram


ilma




Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)





Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
 0
FLOKE MODELE SHKURT
1008120044





   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan