0 0
0
 
Koha per pallto   
Femerore, te ngrohta, trendi, palltot e reja te sezonit.
Nga ikub.al 06 Tet

Ne fakt nuk ka dal asnjehere nga moda, ne te kunderten ka qene gjithnje protagoniste , pallto femerore, kthehet edhe kete sezon me modele te reja dhe prerje moderne. Harrojini piuminot apo xhaket Hi-tech, sezoni i ftohte 2010/2011 sjell me vete palltot, te gjata, te shkurtra, te thjeshta, me ngjyra apo motive animalesk, ka per te gjitha shijet. Ngrohuni me elegance dhe glamur.

Koha per pallto

 • http://www.ikub.al/cache/images/19/190e1fb6-349c-4f56-94d9-7c8b46f4f2a1-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/c2/c2d3bd43-64ee-4f8a-8bd8-aa96b04d92cf-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/eb/eb56cbaa-fe1e-40e5-aa83-42c62bd06d82-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/a8/a8674b7b-7a04-4fb1-bf81-09f87449d983-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/f7/f713db6c-4f8d-417a-95f1-6b667660e9de-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/05/0538f05b-e478-4384-88b7-2edc1bd698e3-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/20/20dc439d-75ac-49fb-85fe-bca40852b964-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/a0/a0c51048-617f-4f7f-ab91-e991950a0ef5-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/20/20f9becf-7c92-4320-88c9-c5ddef02fe4a-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/92/9298bc03-20c0-4f3e-b887-13ea23277c6e-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/08/08b8551d-3d43-42a7-815d-3c40b3f05c13-660-500-1-111111.jpg

  11Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0
DIMRI
1010060118

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan