Pallto, te gjitha modelet e dimrit   
Pallto eshte nje nder veshjet kult te sezonit te ftohte, eshte e bukur, elegante dhe duhet te zgjidhet me shume kujdes.
Nga ikub.al 26 Tet
 
0
0

cappotti-inverno-2011

Pasarelat e koleksioneve vjeshte/dimer 2010-2011 jane te pushtuara nga palltot, cdo designer ka dhene mendin e tij personal ne interpretimin e veshjeve te tij.

Palltot me te bukura:

1- Miu Miu

miu-miu-cappotto

Sic e dini Miu Miu propozon gjithemone pallto me modele per te rinj te cilat bejne menjehere tendence. Nje pallto bon ton ngjyre te zeze ku ne pjesen e fundit te saj eshte e dekoruara me lule.

2- Lousi Vuitton

louis-vuitton-cappotti-ai-10-11

Sjell ne pasarel nje mode te lidhur me vitet 50' dhe me nje stil retro.

3- Laura Biagiotti

laura-biagiotti_cappotto

Stili i rafinuar dhe femerore i Laura Biagiotitti nuk i le vend pasigurise, per dimrin 2010/11 sjell ngjyrat e hapura. Jaka e modeluar me nje pelice e cila i jep klas dhe elegance palltos.

4- Pallto Blugirl

BLUGIRL_cappotto-lana


Nje stil per te rinj, duhet te adoptoni stilin Blugirl, nje pallto me material lana ngjyre pana, e bukur dhe fashion e kombinuar edhe me canten ne te njejtin material.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
rina
Para 67 muajsh  
  
mua me pelqejne veshjet kutu qe edhe trupi i tyre
 
fejzullah
Para 73 muajsh  
  
skena e tyre eshte shume e preferuar por nga te gjitha vajzar krahasohen pa mode sepse ajo qe kena ne nje qast te gjithe eshte nje veshje nga stina e dimrit por eshte nje konkret i tille te gjitha femrat se e di qe doken seksi po kisha propozu moden qe nuk e kane te qarte ne raste te tilla jane edhe disa vajza prej tyre te cilat kane pervoje te mesojne ende te kane nje mode ma te forte por edhe disa vajza prej tyre jane ma te sinqerta qe edhe ato mund te mesojne por edhe jo!une desha te thoja se sipas meje jeni number one..
 
korab
Para 73 muajsh  
  
mu po me pelqejne veshjet po spo me pelqjne vajzat te cilat sipas ketyre formave sjane per mode tung nga korbi vajzave thuaji nje seksi prej meje e keni........!
 
ermal
Para 73 muajsh  
  
kush i ka bo mue spo me pelqejne te ishin kane ma seksi ma mir se jane mlu krejt thuj atij qe i bane keto le ti bane vajzat seksi a dini pse,se une po du miju pa cicat pidhi..
 
Ismail
Para 74 muajsh  
  
sa bukur
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

Radika Resort
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Chez Moi
MAX LED WALL Durres
Bukuria
(A do ta shfrytëzonit atë për karrierë?)

FILXHANI SOT

Mos e gjykoni kurrë një situate ne te cilën nuk jeni gjendur...
RECETA E DITES

Salmon me brokoli
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Tronditja që mora nga përgjigjia e tij ishte e dyfishtë…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
DIMRI
1010260114

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet