femra
0 0
0
 
Ide dhe sygjerime per te arreduar ambjentet e shtepise me ngjyre jeshile.   
Sipas eksperteve te kromoterapise, ngjyra jeshile eshte nje ngjyre e cila i ben njerezit te lumtur, pasi te kujton tonalitet e natyres.
Nga ikub.al 17 Nën

Sot ngjyra jeshile po perdoret shume ne arredimin e shtepise, dhe mesa duket eshte bere nje nder tonalitet e preferuara per ambjentet si kuzhina, dhome gjumi, sallone dhe banjo. Ngjyrat qe kombinojne me se miri me jeshilen jane e bardha, e verdha dhe grija.

Ide dhe sygjerime per te arreduar ambjentet e shtepise me ngjyre jeshile.

 • http://www.ikub.al/cache/images/ef/ef02a457-cbdb-4595-8673-3d49263a3411-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/1c/1c8a62ab-8f6c-48e1-a06d-79f8633099bc-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/9d/9d6f540f-23a1-4068-a4cb-9cffa78cdd87-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/93/9335a700-9528-48c7-9c0f-b1ce988b91e8-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/49/49a96065-c901-45f8-8076-8ab7556dc620-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/8e/8e5ca028-aee9-4c02-9b49-118e49182035-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/fc/fc64020d-30d9-44f0-a781-d954569e0245-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/a1/a10e69af-6dbe-4fc2-ae57-eb9a9605d876-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/39/396927a2-dccf-49ce-b270-95b1e939cadd-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/1d/1d2378ef-ee1c-48f2-bb2a-9d0911a1dbfe-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/ab/ab73e29f-0bdc-4b62-8bef-c1a82da016f7-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/88/88e129f5-8d08-4d5d-ad5b-721a360be903-660-500-1-111111.jpg

  12

 • http://www.ikub.al/cache/images/c3/c332aa24-ed08-48f7-875b-e778db447e08-660-500-1-111111.jpg

  13

 • http://www.ikub.al/cache/images/cf/cffe63db-39fa-4b09-8b92-375b0ce42624-660-500-1-111111.jpg

  14

 • http://www.ikub.al/cache/images/8d/8dfa205b-380f-4be5-9988-6bcea98894f1-660-500-1-111111.jpg

  15Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0
ARREDIM SHTEPI
1011170016

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as