femra
0 0
0
 
Ide per dhurata fantastike per festa....me 50% ulje ...vetem te S&D Store Brand Name   
sd.storebrandname@gmail.com
Nga Sekrete Bukurie 15 Dhj

S&D Store Brand Name

Tashme edhe ne Tirane dhe Elbasan vijne markat me te njohura si Morellato, Just Cavalli, Breil , Chimento etj me cmime fantastike. Te gjithe aksesoret tane me rastin e festave te fundvitit jane me 50% ulje.

Mund te na vizitoni ne faqen tone ne facebook http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/SD-Store-Brand-Name/137283692991999  me emrin S&D Store Brand Name,  ose ne adresen tone te email sd.storebrandname@gmail.com .

Na kontaktoni dhe do te gjeni gjera shume te bukura per ti dhuruar per Krishtlindje dhe Vitin e RI.

 

Gezuar festat

Galeria S&D Store Brand Name

 • http://www.ikub.al/cache/images/c2/c244b9cc-6b91-4685-9159-87eb37856919-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/27/279d97ac-9cf3-4405-9b27-5f761461cfe6-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/50/507c3da2-7fc6-464d-a40d-0a16bfe5cae3-660-500-1-111111.jpg

  Perla sd.storebrandname@gmail.com

 • http://www.ikub.al/cache/images/e9/e9664cfe-5bc8-48e5-80e7-0757240edb05-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/d3/d3e015b9-d5ca-4f97-9eda-d04e0e9e36a6-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/ea/ea4fbddc-a00f-4725-b8dc-e7c780dee74e-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/f3/f30ebf68-52a3-445e-bf78-47d7e0b88ff6-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/f8/f8a9f6c0-6049-4c04-b481-54a8cc7e1260-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/ec/ec1a05f8-915b-4150-9be9-e29cf87e1c14-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/2b/2b4db900-2023-43ba-b9b0-ba700dd6312d-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/9f/9f6b4b19-8ac1-4573-99b7-5492df5ba85c-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/60/60b61aae-af3c-45b8-b0b9-853616416cce-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/78/78304ce3-67f9-409a-9ebc-076139a824dc-660-500-1-111111.jpg

  sd.storebrandname@gmail.com

 • http://www.ikub.al/cache/images/e9/e9dfdcab-d0ad-4137-8a49-55e3996a4800-660-500-1-111111.jpg

  sd.storebrandname@gmail.coms&d.jpg
Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: 101210150511580
ikub #:
 0 1012150096

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as