Fustane per mbremje te vecanta   
Fashion galeri
Nga ikub.al 08 Jan
 
1
0
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
me ty ca do qe te ndodhe zemer
Para 39 muajsh  
  
bukur disa prej tyre
 
na dy
Para 40 muajsh  
  
kto 3 gocat i kane fustanet te zilecem po kto te tjerat lene fare sme pelqejne hic kaq kisha une pacim ju du shume te gjitheve ne vecanti arushin dhe lepurushin ju du pa funddddddddddddddddddddddddddd yjet e miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
``````````````````````````````
Para 41 muajsh  
  
mire lezecem.
 
shpirti
Para 41 muajsh  
  
po boll me mi irisi mos i be like vetes se jo per gje po ska lezet o ylli lere qe te bejne te tjeret e jo ti besh vetes se nuk shkon me kupton un nuk nuk kam gje me ty po nuk shkon kukulla ime hajt klb te gjith ju qe po komentoni dhe qe keni komentu perpara jeni shume te mire hajt tung.
 
shpirti
Para 41 muajsh  
  
mire ec me lale sjane dhe aq keq po edhe aq mire sjane.
 
shpirti
Para 41 muajsh  
  
mire ec me lale sjane dhe aq keq po edhe aq mire sjane.
 
shpirti
Para 41 muajsh  
  
mire ec me lale sjane dhe aq keq po edhe aq mire sjane.
 
shpirti
Para 41 muajsh  
  
mire ec me lale sjane dhe aq keq po edhe aq mire sjane.
 
shpirti
Para 41 muajsh  
  
mire ec me lale sjane dhe aq keq po edhe aq mire sjane.
 
shpirti
Para 41 muajsh  
  
mire ec me lale sjane dhe aq keq po edhe aq mire sjane.
 
na dy
Para 41 muajsh  
  
dy prej tyre me pelqejne te tjeret per mendimin tim jane kote fare mirupafshim .shume flm per fustanet.
 
bffe
Para 41 muajsh  
  
ca do te thot anflisht se jam bere kaq nuk e kam ngju naihere kete fjale ca ke dash me thon lale meso te shkrush e pastj komento ok zemra se sjam un si ajo arusha e vogel qe te mer me te mira po jam tjeter lale ok
 
bffe
Para 41 muajsh  
  
hyeme iris te q* ropt komento e t shikosh ate te sateme ti.oo u be kjo po un te njof me rrenj e llemball moj ku u bere dhe ti mos ngelt njeri me yyyy moj.
 
bffe
Para 41 muajsh  
  
e du ick un do te flas si ma do qefi ok ti sme fole po po te flas un e ca problemi ka e mos me bej mu interesanten se sme njef eeee qe ta dish
 
iris_2986
Para 41 muajsh  
  
bffe meso te flasesh anflisht dhe pastaj ofendo, dhe dicka tjeter po me ty kush foli ??? apo do muhabet ti bffe
 
bffe
Para 41 muajsh  
  
aaaa o iris komento icik lala mos u mburr shume me ate dyqanin qe ke hajt ktu ne italia dhe shiko pak super marketin tim ok :* puc puc.
 
arushi i vogel
Para 41 muajsh  
  
jo e lale mos u lodhe me sqaru me mo na be dhe aq te trash ti tani po po pate qef ti sqaroje edhe njehere zogu tdsh.
 
bffe
Para 41 muajsh  
  
ama per fustane qer keniiiiiiiiiiii na keputni telat.....ik e mcifuni ooo e mos dilni me ne mejdan o iris fakju
 
arushi i vogel
Para 41 muajsh  
  
o iris aaaa dhe nje gje nuk te tha njeri o goc qe te mos komentosh lexoji mire se si ti dhe un i kemi te drejtat te barabarta te dyja mund te komentojme ku te duam dhe si te duam e qarte zemra ok puc.
 
arushi i vogel
Para 41 muajsh  
  
po mir o iris mos u nxeh o goc :* thjesht se kuptova mire dhe kaq sa per talljen e kisha shume seriozisht sepse shpesh neper komente tallen dhe prandaj po te them dhe un ok zemer sa per duqanin do vim ta vizitojme se shpejti se un jam maturante dhe do te bleje fustanin me te bukur qe ndothet ne duqanin tend zemer qe kshu qetesohu se tani e kuptova nuk du me shpjegim hahaha zemra ime shihemi shprersoj te te takoj zemra cau.
 
iris_2986
Para 41 muajsh  
  
Pse duhet te tallem me njeri? cfare ka ketu per tu tallur??
 
iris_2986
Para 41 muajsh  
  
Po pse sme lejohet te komentoj un thjesht shpreha mendimin tim ne lidhje me fotot, dhe thash duke lexuar komentet, qe te tilla fustane i ofroj un nepermjet dyqanit tim dhe te thashe emrin e faqes sime te facebookut,per personat qe mund te jene te interesuar per fustane per mbremje .Kaq e thjeshte eshte apo akoma nuk e ke kuptuar ??? Te ta sqaroj edhe njehere :P
 
arushi i vogel
Para 41 muajsh  
  
o iris nuk po te kuptoj fare ti ca je tani nje komentuese e thjeshte apo ....... se sjam duke e kuptuar fare po fare eeeeeee apo je tu u tall me ne zemer fol qarte te lutem ???????
 
iris_2986
Para 41 muajsh  
  
Me ate rast do doja thjesht te beja nje koment,fustanet qe keni postuar, me pelqejne kush i ka vendosur mendoj se eshte nje person me shuje vetem nje gje e vogel cilesia e fotove eshte e keqe mua me dalin si te turbullta jo te pastra si foto disa jo te gjitha.Faleminderit per mirekuptimin :)
 
iris_2986
Para 41 muajsh  
  
PERSHENDETJE,te gjitha te dhenat jane ne faqen tone te facebook Unique Fashion Style AL,pasi nuk jemi nje dyqan i thjesht funksionojme nepermjet porosive online,mund ta shikoni per kuriozitet dhe shpresoj tju pelqej :)
 
arushi i vogel
Para 41 muajsh  
  
o iris po dyqanet ku i keni ju?????? qe ta dim per kryezitet dhe pse jo ta vizitojme ate eeeeee si thua po pres pergjigjen tende pacim.
 
arushi i vogel
Para 41 muajsh  
  
o iris po dyqanet ku i keni ju?????? qe ta dim per kryezitet dhe pse jo ta vizitojme ate eeeeee si thua po pres pergjigjen tende pacim.
 
:* lepurushi im
Para 41 muajsh  
  
flm iris do ta marrim parasysh kete dhe nje mesazh per ju goca mos ofendoni njera tjtren se sme duket e hijshme ktu komentet jane vetem per te komentuar fustanet e jo qe te shani njera tjetren ok per fustanet mire mire sjane dhe aq keq jo po ka edhe me te bukur se kaq mire tung tung.
 
iris_2986
Para 41 muajsh  
  
teK nE MUND TE GJENI FUSTANE MBREMJE SA TE DUASH VIZITONI FAQEN TONE UNIQUE FASHION STYLE NE FACEBOOK ALBUMI FUSTANE PER MBREMJE
 
ARUSHI VOGEL
Para 41 muajsh  
  
disa prej atyre me pelqejne shumeeee do te doja te blija ate fustanin bardh e zi me pelqen jashtazakonisht shumeeeeeeeeee.
 
vajza lozonjare
Para 42 muajsh  
  
ai fustani bardhezi eshte i bukur po keta te tjeret kot fare
 
pershendetje nga top chanel
Para 42 muajsh  
  
pershendetje te gjithave atyre qe kane komentuar un jam 25 vjec se di a jam me e vogel a po me e madhe se ju aty po me do ju them dicka mos u zini kot me llafe se sme duket gje e mire pasi ato shikohen nga te gjithe komentoni fustanet dhe pik moroi dhe ky mhb mire persa i perket fustaneve disa prej tyre jane te bukur dhe mua do te me pelqente te merjaate bardhe e zi ai me pelqen kaq kisha mirupafshim :*
 
zemra vogel otr
Para 42 muajsh  
  
<3<3<3a zemrat e mia sa vl qe jeni komentoni fustanet e jo te shani se ska leet silluni njehre si njerez te qyteteruar mi amni komentoni ju pelqejne sju pelqejne dhe hajt naten e mire po ca bene mi goca se lat nam .<3
 
vajza swet
Para 42 muajsh  
  
oj ti goce nertisabiba sa bukur qe qesh mi lale shume katnare ti po ec me shiko ktu mi zogu mos komento kot se sju shkon ju andej nga fshati me komentu ahahahahhahahah sa vl qe jeni ooo hajt klm te gjithe
 
nertisabiba123@yahoo.com
Para 43 muajsh  
  
:)
 
ca bon nai i gjo
Para 44 muajsh  
  
mire bukur me pelqejne komentet shume nice.
 
un mire ti mire
Para 44 muajsh  
  
ah katnaret katunaret
 
seferie
Para 44 muajsh  
  
mire ecc me
 
cfare vajze
Para 44 muajsh  
  
fustane bukur po gocat eh cka te zilecme
 
me thirrem ejti bukuroshe
Para 44 muajsh  
  
me qe ra llafi anahi shkruhet kshu e jo ashtu naka
caemri dhe kjo tjera saranda na mbushet mendjen posi mi emer kam vet po e kam sekret se ma marin mesysh prandaj oj fshatare hyni qe te shikoni komentet ejuaja se spo i shkruaj kot un. hajt bona note po e shkruaj kshu qe ta kuptoni fshati bashkohem shume me ate ec aty se ktu jam vet .nga italia
 
ec aty se ktu jam vet
Para 44 muajsh  
  
me qe ra llafi ka edhe me te bukur fustane se kta qe te iken truri mi cika se skeni faje sjeni te dalura prandaj e keni po ska gje se do mesoheni ku te veni jasht vendit zemrat e mia pastaj cjane kto emra mi qe kane komentuar shume jashte mode po mir mi paskeni komentu eeee bukur shume keni fituar nje lavatrice me ngjyra bravo .nga new york. hajt fiki dritat
 
ec aty se ktu jam vet
Para 44 muajsh  
  
ja komentuan katnaret jhaahaaaa
 
anhi
Para 63 muajsh  
  
shume shume te bukur shume elegante per mbremje te vecanta.
 
sara
Para 64 muajsh  
  
shume fustane te bukura
 
saranda
Para 65 muajsh  
  
valla shum fustane te bukra veq nese ka edhe naj model tjeter me shiku
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Il Cammino
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Profarma
MAX LED WALL Durres
Nëse nuk do të përbënin problem financiar
(Do të kryenit ndërhyrje estetike në trupin tuaj, apo të pranonit atë qe ju ka rezervuar fati?)

Bordo Revista
FILXHANI SOT

Duajini te gjithë, por besojuni vetëm disave. Gjithçka është...
RECETA E DITES

Supë me hudhra
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk meritoj kaq ftohtësi…


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
FUSTAN MBREMJE
1101080063

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Allweb
Reklame
inTV