amg
0 0
2
 

VIP. Floke te krehur per mbremje


Party, mbremje me miq, mbledhje familjare. Look-u juaj, natyrisht, duhet te jete ne lartesine e duhur.

10 Jan
Burimi:

ikub.al

Eshte momenti te guxoni edhe me modelet e flokeve, me ndihmen e aksesoreve origjinale dhe te cmuar. inspirohuni nga stili i yjeve televizive per tu dukur me glamour ne mbremjet me miqte.

1- Perfekte nese...

1 

Ky model flokesh eshte perfekte per ato femra qe kane floke te drejte dhe te shkurter. Ne te kundert mesa mendojme, mund ti lejoni vetes nje model te ngjashem edhe nese keni floke me te shkurter, puplat jane perfekte per nje stil alla "garcone"

2- Perfekte nese...

2

Ky model flokesh eshte perfekt per ato qe kane floke te gjate dhe te bute. Ideal per nje model flokesh me volum ku mund te zbukurohet me nje lule kamelie. Model shume i embel per nje rast romantik.

3- Perfekte nese...

3

Shalli i palosur si te ishte nje fasho, i qendron me se miri flokeve te drejte. Ideale eshte ta mbani pikerisht ne rrenjen e flokeve, mbi balle. Mund te perdorni nje shall me ngjyra per tju pershtatur sa me mire kombinimit.

4- Perfekte nese...

4

Kapeset me fiongo apo flutura nuk eshte e thene se duhet ti mbajne vetem ato qe kane floke te gjate, perkundrazi, mund tu jape shume feminilitet edhe ato qe kane nje model flokesh prej djali. E vetjma gje per te evituar, jane ato qe floket i kane me kacurrela.


register


ventus

IKUB ne Instagram


ilma
Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
ikub #:
 2
FLOKE MODELE
1101100143

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
shum keq
Para 12 muajsh  
  
as nje lloj nuk me pel qen aspakkkk
     
loqka
Para 30 muajsh  
  
mua nuk me pelqejne asnje lloj flokesh
-1     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan