amg
0 0
0
 

Arredimi i shtepise: inspirohuni nga ngjyrat


Ka shume menyra per te dekoruar shtepine, e rendesishme eshte qe shtepia te kete ngjyra, pasi ato i falin gjalleri.

24 Jan
Burimi:

ikub.al

Keto mund te jene kolltuqe, jastek zbukurimi, tapet apo dhe detaje te tjera.


Arredimi i shtepise: inspirohuni nga ngjyrat

 • http://www.ikub.al/cache/images/00/001458ad-36b0-49bb-919b-9aba28ee6c90-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/d2/d293dc2f-3dd1-4af4-9b76-e2a6605f6164-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/42/429e17a9-7cac-4c6d-95b7-ffef0a5fdf23-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/c8/c8ad1240-0d09-45cb-808e-7ab853031be4-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/a1/a1721b75-f3d8-40c9-a012-51c9f2459764-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/65/6523ea29-b6be-444c-ba42-3ed33c11a94d-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/3d/3d21c2d6-dd0b-420c-ae41-680b7af6523d-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/e0/e08e6515-ce38-4acc-8244-61ab947f9ece-660-500-1-111111.jpg

  8
ventus

IKUB ne Instagram


ilma
Sondazh
Vajza
(A ju pelqen trupi juaj?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
ikub #:
 0
ARREDIM
1101240023

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan