Xhaketa 2011   
Tendenca e xhaketave per pranveren 2011
Nga Asnje 03 Shk
 
4
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Dada
Para 66 muajsh  
  
shume te bukura. ku mund te blihen?
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Screen
Tradhtia
(A do t’ia falnit partnerit?)FILXHANI SOT

Mos i mbaj brenda lotët sepse ato tregojnë se zemra jote ësh...
RECETA E DITES

Kërpudha të mbushura me djathë dhie, erëza dhe mjaltë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Duhet t’i japim lajmin më të hidhur që ka marrë ndonjëherë….


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: x1x2x3
ikub #:
XHAKETA
1102030154

Reklame
Greqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris