Xhaketa 2011   
Tendenca e xhaketave per pranveren 2011
Nga Asnje 03 Shk
 
4
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Dada
Para 59 muajsh  
  
shume te bukura. ku mund te blihen?
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Voila
Raiffeisen
Zilia është një ndjenjë njerëzore.
(Për çfarë do ta keni zili më shumë një femër?)
Living
FILXHANI SOT

E kaluara është histori, e ardhmja mister, ndërsa e tashmja ...
RECETA E DITES

Shishqebap oriental
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A duhet që ta dijë?


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: x1x2x3
ikub #:
XHAKETA
1102030154

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert