fustane te shkurter2011   
fustane
Nga Sekrete Bukurie 11 Shk
 
1
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
sara
Para 51 muajsh  
  
nuk jane dhe aq te bukur po ka vetem disa neper to qe jane te bukur.as per adoleshent nuk jane ato jane si per gra nuk bejne fare.......
 
x1x2x3
Para 55 muajsh  
  
nuk jan fustane prer femij jan fustane per adoleshentet
 
gent
Para 55 muajsh  
  
Ç ka fustane per femij
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Start Tour
MAX LED WALL Durres
Tradhtia
(A do t’ia falnit partnerit?)FILXHANI SOT

Kush do te beje diçka e gjen një mënyrë dhe kush nuk do te b...
RECETA E DITES

Sallatë me avokado dhe luleshtrydhe
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Duhet t’i japim lajmin më të hidhur që ka marrë ndonjëherë….


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: x1x2x3
ikub #:
FUSTAN
1102110083

Reklame
Turqi


Reklame
inTV
Reklame
ventouris