digitalb
0 0
1
 
Modelet per floke kacurrela   
Sot do tju tregojme disa modele per floke kacurrela te cilet do te jene ne trendet e ketij sezoni. Nuk ju mbetet gje tjeter qe ti hidhni nje sy galerise tone dhe te zgjidhni te duhurin per ju.
Nga ikub.al 25 Shk

Propozimet per floke kacurrela ne 2011 jane me te vertet te shumta, duke pare se fjala e trendy-t per floket eshte natyral dhe me volum. Por eshte e rendesishme qe modeli i flokeve te shkoje me fytyren tone dhe te studiohet per te nxjerr ne pah kacurrelat.

Modelet per floke kacurrela

 • http://www.ikub.al/cache/images/66/6640208e-bf93-482d-9417-462a837e568e-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/35/35d0df35-8980-4370-9117-657e24cfa4bc-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/81/81da0425-7420-4fcd-9865-858f9c49f85a-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/f1/f1e8574f-1807-4d59-98cb-db08ca214781-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/2a/2af09a4f-16e9-4418-9edc-85e438e501cc-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/55/551d19c9-0e66-4aec-9204-d0fe4d2069ef-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/5a/5a8bc450-3c33-4fb2-8310-c05bdf1bf6d0-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/5c/5cdd01f1-bb53-4989-9fdd-2c676f28fe3b-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/25/2594b564-32c8-4def-99a9-6309f8317fa7-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/23/2345b182-8623-49c5-a38d-a05a27ce0a13-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/81/814b9ec6-84ff-4534-87c5-003821ee77af-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/b2/b205c3da-8b7a-4af7-9f88-6d10c5ef5995-660-500-1-111111.jpg

  12

salus
Na ndiqni
Të rejat e fundit vijne në inbox tuaj
ipazar
living
Jeta sot është bërë shumë dinamike. Për të qenë në trendin e kohës
(Cilën do të shihni me më shumë përparësi)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 1 1102250109

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
trendelina
Para 24 muajsh  
  
shume kaqurrela interesante
     


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as