0 0
 
Modelet per floke kacurrela   
Sot do tju tregojme disa modele per floke kacurrela te cilet do te jene ne trendet e ketij sezoni. Nuk ju mbetet gje tjeter qe ti hidhni nje sy galerise tone dhe te zgjidhni te duhurin per ju.
Nga ikub.al 25 Shk

Propozimet per floke kacurrela ne 2011 jane me te vertet te shumta, duke pare se fjala e trendy-t per floket eshte natyral dhe me volum. Por eshte e rendesishme qe modeli i flokeve te shkoje me fytyren tone dhe te studiohet per te nxjerr ne pah kacurrelat.Modelet per floke kacurrela
1
1   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
trendelina
Para 27 muajsh  
  
shume kaqurrela interesante
 


Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
1102250109


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300