Ventouris
Maska bukurie per te zbardhur lekuren   
Ju pelqen efekti "kukull porcelani"? Pergatisni vet nje maske per te zbardhur lekuren.
Nga ikub.al 17 Mar
 
0
0

Nese nuk futeni ne kategorine e atyre femrave qe mezi presin te vij vera per tu nxire, por preferoni te keni nje lekure prej "porcelani", ja disa keshilla per ta bere lekuren te shkelqyeshme dhe te lemuar duke eleminuar njollat dhe parregullsite.

1- Pasterti e rregullt

1

Hapi i pare per te pasur nje lekure te shkelqyeshme eshte pastrimi me kujdes i fytyres. Ekzistojne ne treg produkte per pastrimin e fytyres te cilet kane nje aksion zbardhues.

2- Maska zbardhuese

2

Ekzistojne maska te ndryshme per zbardhjen e fytyres, por nese deshironi ta pergatisni vet ate, mjafton te hapni frigoriferin dhe te merrni perberesit e duhur.

3- Maske zbardhuese me kos

3

Nje maske e hjeshte me kos do ti jap lekures tuaj shkelqim, shtoni pak sheqer per nje efekt te lehte scrub-i, i nevojshem per te eleminuar qelizat e vdekura dhe njollat me te erreta ne siperfaqe.

4-  Lengu i limonit

4

Lengu i limonit ka efekt zbardhues, aplikojeni mbi njollat e erreta te lekures.

loading...
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
elma
Para 7 muajsh  
  
nje maske per fytyr ju lutem
 
Sonila
Para 11 muajsh  
  
Me tregoni nje maske si te zbardh fetyren ju lutem me tregoni sa me shpejt
 
analea kadra
Para 11 muajsh  
  
;;po per sa dit duhet ta bejm kete mask edhe sa ore ta mbajm jep me shum shpjegime
 
Mimoza
Para 12 muajsh  
  
Me intereson se qysh ta zbardhim fytyren
 
marko
Para 36 muajsh  
  
rthgrh
 
marko
Para 36 muajsh  
  
mamaja ime kerkon te dije se per sa minuta duhet te mbaje maskat?
 
jetnora gjeka
Para 41 muajsh  
  
te lutem 1mask per zbardhje
 
lola
Para 74 muajsh  
  
dua te di nese ka maska te tjera per te zbardhur lekuren ....nese po ju lutem me ktheni pergjigje
 
luli
Para 75 muajsh  
  
ju falenderoj ,per gjithcka qe ju nisni ne adresen time te e-mail,per mua kane vlera ne te gjitha drejtimet,si kulturore,sociale,profesionale,shkencore dhe ti gjesh te gatshme kto materiale do te thote shume edhe njehere faleminderit sinqerisht dhe Suksese!!!!!!!!!!!!
 
anita
Para 75 muajsh  
  
me intereson te dij per lekuren e mos plakjese
 Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Bukuria
Chez Moi
Teoren
Bukurosh, apo macho
(Si do ta preferonit të dashurin? )

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Ai qe ka qene aktor i fatkeqësisë tende një dite do behet sp...
RECETA E DITES

Mish derri pikant
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Nuk e di pse parandiej ndarjen

Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRA MASKE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1103170114


Digitalb


UnionBank