Aksesoret pranverore per floket   
Rrath, lule dhe fasho, gjithmone ne stilin vintage.
Nga ikub.al 20 Pri
 
0
0

Kthehen ne mode aksesoret per floke, qe kete sezon do te cmendin te gjitha vajzat, duke i dhuruar nje nur look-ut tone. Harrojeni rrethin prej vajze te mire, ky aksesore ka ndryshuar stil, fal aplikacioneve me lule, pupla, temina dhe fjongo. Por mund ti gjesh dhe ne stilin elegant te dekoruar me gura shume te perdorura edhe ne moden e nuseve, per tu vendus ne mbremje festash dhe shume modele te ndryshme, por "must" i vertet i sezonit jane lulet. ne rrath ose ne kapese, nje lule mes flokeve te jep nje pamje pafajesie dhe pak retro.

Mjafton nje kapese flokesh te ciles mund ti aplikojme nje lule prej cope, per te bere nje bisht kali te thjeshte ne nje model shume modern dhe glamour. Mund te luani duke aplikuar lule ne ane te kokes, apo si kapese te ndryshme. lulet shkojne shume bukur ne cdo rast, nga e perditshmja deri tek mbremjet speciale, sipas deshiresh qe duam ti vendosim. Ne fakt, vintage fiton gjithmone, nese aplikoni lule te medha do te lini imazhin e viteve 30', fashot ne koke sjellin nder mend moden e hippie-ve te viteve 70'. Prandaj dhe ne kete sezon jane kthyer ne mode fashot e cdo tipi. Per femrat te cilat jane te vecanta dhe nuk duan te bien ne sy me aksesore te medhenj, keshillohen kapese te vogla me fjogno apo me nje flutur delikate, per ta aplikuar ne zonen siper vesheve.

Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


loading...

NBG bank
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Femrat.al
Chez Moi
Aziatik, apo perëndimor
(Cilit horoskop do t’i besoni më shumë?)

Ikub Promo
Bordo Revista
FILXHANI SOT

Marrëdhëniet mes njerëzve janë si lulet. Duhet te kujdeseni ...
RECETA E DITES

Vezë të mbushura me peshk ton dhe majonezë
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Për mua ishte dita më e bukur e jetës, pas lindjes së djalit

Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE FLOKE
Postuar nga: a.k
ikub #:
1104200012
Reklame
Raiffeisen


Reklame
dga
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet