Hotel Prestige
0 0
 
Met Gala 2011   
Ja nje panoramik e vipave me mire dhe me keq te veshur.
Nga ikub.al 04 Maj

Met Institute Costume Gala, i cili u mbajt dje ne New York ka terhequr vemendjen e shume Vip-ve te cilet kane sfiluar ne tapetin e kuq.Met Gala 2011
1- Dakota Fanning
1- Dakota Fanning   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)ebuy


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
VESHJE VIP
1105040117


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300