femra
0 0
0
 
Modele flokesh   
Gjeja me e rendesishme kur kerkoni nje model te ri flokesh eshte te dini se cfare modelesh jane te pershtashme per linjat e fytyres tende, llojin e flokeve dhe karakterin tuaj.
Nga ikub.al 13 Maj

Modele flokesh (1)

 • http://www.ikub.al/cache/images/38/3893b098-f2f9-48dc-9971-7157d01b55d0-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/b0/b07707f5-28f4-441c-8193-0a8c2b8725d1-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/3a/3a289adb-64dd-4b5b-8719-8273ba2e5961-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/13/1333bdc4-8ff2-4f94-b3bc-a70cbaf8c874-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/6f/6fe60fc1-d84d-45b6-994a-173b637ab20f-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/d2/d2dd71cd-b028-46cd-a498-9a901122e703-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/34/34e83d89-8f27-4fba-b5e4-90abfa8c290f-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/73/739ae191-eb22-4b2f-ab17-4f79b3d92eb7-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/20/201e1b43-e075-494b-820a-bb37c69324b9-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/9b/9bf556d5-e895-4051-9b70-6ba61b1a23e2-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/cd/cd01a173-5170-4172-836b-74a672747753-660-500-1-111111.jpg

  11



Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)



Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 0
FLOKE MODELE
1105130104





   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.



Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as