0 0
10
 
Te vishemi sipas moshes   
Ja disa keshilla per te ndjekur qe te visheni me stil ne moshen qe keni.
Nga ikub.al 01 Qer

Ja disa keshilla per te ndjekur qe te visheni me stil ne moshen qe keni.

1- +20Aksesoret dhe veshjet! Gjithcka qe i duhet vajzave mbi 20 vjec per te reflektuar finesen, kapricon dhe freskine e moshes, duke luajtur me ngjyra te forta dhe provokuese.

2- +30Ne finishin e rinise dhe startin e moshes se pjekurise nje grua mbi te 30-at, duhet te luaje me sportivitetin dhe me elegancen! Sfido moshen me veshje qe ekspozojne linjat e trupit.

3- + 40Brenda teje fshihet ende ajo vajza lozonjare. Ka ardhur casti te tregosh se veshjet di t'i zgjedhesh me kujdes, nuk je demode dhe sfidon moshat e reja permes ekstravagances.

4- + 50Nje grua mbi te 50-at mbi te gjitha duhet te ndihet komode ne veshjet e saj, nuk duhet te mendoje se te duket bukur, pasi ne vetvete eshte e hirshme, e fisme dhe ndihet seksi.

salus
Na ndiqni
register
living
Ndarja në çift është një fenomen normal sot
(Por a mund të ruhet së paku miqësia me ishin?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 10
VESHJE
1106010103

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
enxhi
Para 8 muajsh  
  
etrgfgtrhtghgntyjnhgn
+1     
SARA
Para 11 muajsh  
  
JAN SHUM TE BUKURA I LOVE THIS MODE
     
elia
Para 21 muajsh  
  
jane shume te bukra
oh my god
te gjithe gjerat shqipetare e ne te gjith boten jane shume te bukurA<3
     
kleana
Para 22 muajsh  
  

ertyuiop[;.,mnbfd
     
Gundosyen
Para 31 muajsh  
  
Aloha! epp
     
sentrystewart
Para 39 muajsh  
  
http://www.levitrapharmacies.com/ levitra >:-] http://www.myoregonmotors.com/ car insurance =] http://www.stylelusts.com/ car insurance 961838 http://www.theetaonline.com/ insurance auto auctions rlt
     
xiaoxiaoma
Para 39 muajsh  
  
http://www.stylelusts.com/ car insurance qoutes 8] http://www.myoregonmotors.com/ discount auto insurance 299676 http://www.levitrapharmacies.com/ levitra 2475 http://www.medical-place.com/ buying viagra lhu
     
Buarawng
Para 39 muajsh  
  
http://www.reclaiminglife.com/ buy ms site tramadol 8[[ http://www.mymedcare.net/ cialis 385 http://www.worthy-collectibles.com/ free car insurance quotes :-[[[ http://www.myremedyonline.com/ buy namebrand tramadol jpskh
     
Libby
Para 40 muajsh  
  
Hey, that's powferul. Thanks for the news.
     
Alma
Para 42 muajsh  
  
me pelqejn shum veshjet , stilimi i flokeve pa perjashtim te gjitha.... ciaooo..
+0     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan