ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
10
 

Te vishemi sipas moshes


Ja disa keshilla per te ndjekur qe te visheni me stil ne moshen qe keni.

01 Qer
Burimi:

ikub.al

Ja disa keshilla per te ndjekur qe te visheni me stil ne moshen qe keni.

1- +20Aksesoret dhe veshjet! Gjithcka qe i duhet vajzave mbi 20 vjec per te reflektuar finesen, kapricon dhe freskine e moshes, duke luajtur me ngjyra te forta dhe provokuese.

2- +30Ne finishin e rinise dhe startin e moshes se pjekurise nje grua mbi te 30-at, duhet te luaje me sportivitetin dhe me elegancen! Sfido moshen me veshje qe ekspozojne linjat e trupit.

3- + 40Brenda teje fshihet ende ajo vajza lozonjare. Ka ardhur casti te tregosh se veshjet di t'i zgjedhesh me kujdes, nuk je demode dhe sfidon moshat e reja permes ekstravagances.

4- + 50Nje grua mbi te 50-at mbi te gjitha duhet te ndihet komode ne veshjet e saj, nuk duhet te mendoje se te duket bukur, pasi ne vetvete eshte e hirshme, e fisme dhe ndihet seksi.
hygeia655x90
Dermatologji
Stërvituni për një lëkurën të re
Harrojini solucionet e shtrenjta kundër rrudhave, sekreti i një lëkure të re qën
Pyet DermatologunSondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 10
VESHJE
 12.840 1106010103

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
enxhi
Para 40 ditesh  
  
etrgfgtrhtghgntyjnhgn
     
SARA
Para 4 muajsh  
  
JAN SHUM TE BUKURA I LOVE THIS MODE
     
elia
Para 14 muajsh  
  
jane shume te bukra
oh my god
te gjithe gjerat shqipetare e ne te gjith boten jane shume te bukurA<3
     
kleana
Para 15 muajsh  
  

ertyuiop[;.,mnbfd
     
Gundosyen
Para 24 muajsh  
  
Aloha! epp
     
sentrystewart
Para 32 muajsh  
  
http://www.levitrapharmacies.com/ levitra >:-] http://www.myoregonmotors.com/ car insurance =] http://www.stylelusts.com/ car insurance 961838 http://www.theetaonline.com/ insurance auto auctions rlt
     
xiaoxiaoma
Para 32 muajsh  
  
http://www.stylelusts.com/ car insurance qoutes 8] http://www.myoregonmotors.com/ discount auto insurance 299676 http://www.levitrapharmacies.com/ levitra 2475 http://www.medical-place.com/ buying viagra lhu
     
Buarawng
Para 32 muajsh  
  
http://www.reclaiminglife.com/ buy ms site tramadol 8[[ http://www.mymedcare.net/ cialis 385 http://www.worthy-collectibles.com/ free car insurance quotes :-[[[ http://www.myremedyonline.com/ buy namebrand tramadol jpskh
     
Libby
Para 33 muajsh  
  
Hey, that's powferul. Thanks for the news.
     
Alma
Para 35 muajsh  
  
me pelqejn shum veshjet , stilimi i flokeve pa perjashtim te gjitha.... ciaooo..
+1     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan