ebuy.al
Alexa Alexa
0 0
0
 

Si te veshim femijet ne nje dasem


Shume prinder pyesin sesi mund te veshin femijet ne nje dasem, mbi te gjitha nese ceremonia eshte shume elegante?

07 Qer
Burimi:

ikub.al

Per fat te mire tashme ekzistojne shume marka te cilat na propozojne veshje elegante ceremonie per femije. Mos harroni se gjeja me e rendesishme per femijet eshte qe te ndjehen komod dhe te luajne te qete. Cdo gje varet edhe nga sezoni ku ju do te merrni pjese. Nese behet fjale per nje ceremoni dasme pranverore, verore mos i vishni femijet me ngjyra te erreta. Jepini rruge te lire ngjyrave pastel dhe ngjyres se bardhe ku mund ti vini nje rrip me ngjyre apo nje kurore me lule per vajzat. Per djemte, evitoni kostume si burrat e rritur, ndersa per vajzat keni vetem per te zgjedhur ate qe ju pelqen. Preferoni ngjyra te celeta, kombinnojini nje pale balerina komode dhe nje kurore me lule te frekseta.


Si te veshim femijet ne nje dasem

 • http://www.ikub.al/cache/images/63/633c5eb2-36dc-4a87-acad-4848bdcf5b28-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/73/736774d0-6e3f-4f37-bd29-f97138e86d20-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/31/31abc262-ddc4-4cae-a0d9-df449c31f4d1-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/e6/e6874e1a-b25e-454d-92ea-61f6ef92dfcb-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/ff/ffb451ef-33ae-40c6-a070-90c84904c4a8-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/c8/c81d2b0a-2d75-4f3c-92cd-7d7b4ff6f572-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/05/0546b3d5-e5c4-4640-926f-0e399da89cd3-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/ef/efbee46f-66e3-4433-a9d8-b911cc992696-660-500-1-111111.jpg

  8hygeia655x90
Dermatologji
Sekreti për duar rinore dhe të bukura
Mos neglizhoni me kujdesin ndaj duarve tuaja.
Pyet DermatologunSondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0
DASEM
 2.852 1106070055

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan