marketkonekt
0 0
0
 

Cantat e plazhit


Gjate sezonit te veres perqendrohemi me shume tek look-u, kujdesemi me shume per detajet e kombinimet behen me kujdes.

07 Qer
Burimi:

ikub.al

Edhe ngjyrat ndryshojne, nga tonalitet e errta dimerore kalojme te ngjyrat e ndezura verore. Cdo aksesore eshte i mirepritur per te na dhene ate nur qe na shkon me stilin tone. Canta, eshte aksesore "must" per femrat, pa te cilen nuk mund te dale nga shtepia, dhe ne periudhen e pushimive dihet qe nje femer nuk mund te shkoje dot ne plazh pa canten e saj. Ja disa propozime per canten e plazhit.


Cantat e plazhit

  • http://www.ikub.al/cache/images/90/90b0a1e6-c037-4c78-b8f3-c23d2a72fca6-660-500-1-111111.jpg

    1

  • http://www.ikub.al/cache/images/3a/3ae72584-83c3-47e4-8b59-e9ad80e18d74-660-500-1-111111.jpg

    2

  • http://www.ikub.al/cache/images/59/597e86f5-41c0-4903-ade4-95753b38d173-660-500-1-111111.jpg

    3

  • http://www.ikub.al/cache/images/fb/fbc9560e-7095-44ba-8654-96af6c6bd448-660-500-1-111111.jpg

    4

  • http://www.ikub.al/cache/images/e3/e3f126df-11e5-4185-a62c-e18e2057b642-660-500-1-111111.jpg

    5

  • http://www.ikub.al/cache/images/d2/d2c453aa-290e-42b2-9915-8d64a0ffdd8c-660-500-1-111111.jpg

    6

  • http://www.ikub.al/cache/images/a1/a18bdd49-e3ae-4210-8886-1fd3a4c8eb3b-660-500-1-111111.jpg

    7

  • http://www.ikub.al/cache/images/d0/d0ca37b5-8643-4b09-a085-a0c7a3e22cc2-660-500-1-111111.jpg

    8

  • http://www.ikub.al/cache/images/65/658b0c81-7ddd-44e9-a2ec-42cfa836f8c2-660-500-1-111111.jpg

    9

  • http://www.ikub.al/cache/images/df/df747846-3b3d-4692-a07d-38fd6374669a-660-500-1-111111.jpg

    10

em

ilma
Sondazh
Këngëtaret e reja
(Performancat e tyre shoqërohen prej shumë të rinjsh dhe adoleshentë. Ata ndodhen aty se ju pëlqen?)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 0
CANTA PLAZH
 2.533 1106070105

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

spitaliamerikan

dga