Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Fustane mbremje
 
Shperndaje
ikub#: 1107120100
Ja disa fustane te bukur ne ngjyren e detit.

Ngjyra blu eshte ngjyra e relaksit dhe ul temperaturen e trupit ne 2 grade. Me nje fustan te tille ju do te beheni pjese e detit. Edhe ekspertet kane siguruar se ngjyra blu klasifikohet si nje ngjyre e ngrohte, dhe njerezit qe e preferojne kete ngjyre perfaqesojne njerez me personalitet serioz.Ventouris
Albtelecom


Postuar: 12 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: VESHJE

Albtelecom
loading...
ec aty   Para 53 muajsh     
hemi graci komentove bravo te lumte keshtu vazhdo ja ke arrite qellimt.nje bravo per gocen.
me thirrem ej ti   Para 53 muajsh     
me fal mos je gje lezi ti zemra se nga e folura kshu me ngjan me fal qe pota them po ky eshte mendimi im .une skam asgje kundra jush po kot per qef
graciela mjekerzaku    Para 53 muajsh     
sa bukur gocat me pelqejne shum ua mamai
me thirrem ej ti    Para 53 muajsh     
super bukur
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Alviero
Chez Moi
Living

Digitalb

Më të lexuarat


Turizmi
Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved