femra
0 0
4
 
Fustane mbremje   
Ja disa fustane te bukur ne ngjyren e detit.
Nga ikub.al 12 Kor

Ngjyra blu eshte ngjyra e relaksit dhe ul temperaturen e trupit ne 2 grade. Me nje fustan te tille ju do te beheni pjese e detit. Edhe ekspertet kane siguruar se ngjyra blu klasifikohet si nje ngjyre e ngrohte, dhe njerezit qe e preferojne kete ngjyre perfaqesojne njerez me personalitet serioz.

Fustane mbremje

 • http://www.ikub.al/cache/images/b6/b691d9d0-4d00-4f82-b4af-3ba2c15489a2-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/6f/6fa0ed0c-45a2-4b32-b94b-0191bc48709e-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/8d/8d29b359-6117-4dce-9424-903a5bf5852d-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/19/19c95449-5721-48c0-afd5-2dfa1b229c8f-660-500-1-111111.jpg

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/4d/4dc4bfbb-f0ea-472e-a7a0-5f7ca3211447-660-500-1-111111.jpg

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/6b/6b43e500-14bd-4ab1-9c01-6d3ac229274f-660-500-1-111111.jpg

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/4d/4d3621d7-f5bd-4c8d-82e3-db2ff0ee7418-660-500-1-111111.jpg

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/15/15bec5c2-59b0-49a5-80c8-c25beafe863e-660-500-1-111111.jpg

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/c4/c4f7d261-35e1-40ac-8477-bb11aa179244-660-500-1-111111.jpg

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/0a/0a435f79-cdfb-4789-8c5d-43754c3f1ef9-660-500-1-111111.jpg

  10

 • http://www.ikub.al/cache/images/42/42b99c7c-39c7-4ec5-b405-5c3c05cd48c9-660-500-1-111111.jpg

  11

 • http://www.ikub.al/cache/images/b9/b9cec22c-44e7-4279-be4b-d80da995d573-660-500-1-111111.jpg

  12Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
 4
VESHJE
1107120100

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ec aty
Para 23 muajsh  
  
hemi graci komentove bravo te lumte keshtu vazhdo ja ke arrite qellimt.nje bravo per gocen.
+22     
me thirrem ej ti
Para 23 muajsh  
  
me fal mos je gje lezi ti zemra se nga e folura kshu me ngjan me fal qe pota them po ky eshte mendimi im .une skam asgje kundra jush po kot per qef
+39     
graciela mjekerzaku
Para 23 muajsh  
  
sa bukur gocat me pelqejne shum ua mamai
-42     
me thirrem ej ti
Para 24 muajsh  
  
super bukur
+47     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as