digitalb
0 0
0
 
Modelet e flokeve te cilat do t’i deshirojne te gjithe   
Këtë sezon është “in” dukja natyrale, valëvitjet e lehta, dredhat, volumi... Ato femra të cilat dëshirojnë të jenë në trend, me guxim do t’i nënshtrohen prerjes. Hit janë ngjyrat kumbuese dhe flokët e shkurta!
Nga Telegrafi 24 Gsh

Flokët e hekurosura nuk janë më “in”, këtë sezon i kushtohet rëndësi dukjes natyrale, valëvitjeve të lehta, dredhave, vëllimit, ngjyrave të përshtatshme dhe nuancave me thellësi të ndryshme, por të njëjtin ton e rekomandojnë ekspertët edhe për femrat të cilat duan të jenë moderne dhe të shkëlqejnë me modelet e reja të flokëve, por pa i shkurtuar ato.

Hit absolut janë flokët e shkurtra (në formë të shkronjës “V”- në pjesën e përparme dhe të pasme prerja përcjell formën e shkronjës “V”), prerje të mprehta, linja të dukshme të shprehura me ngjyra të forta.

Edhe këtë verë janë në trend stilet e flokëve nga vitet e tetëdhjeta. Nga njëra anë janë stilet ‘retro-punk’ dhe stilet e Lady Gagas, ndërsa nga ana tjetër janë dredhat, volumi dhe detajet e shprehura.

Modelet e flokeve te cilat do t’i deshirojne te gjithe

 • http://www.ikub.al/cache/images/c5/c5c7ab72-008c-41c8-a29e-67f6e71d10e5-660-500-1-111111.jpg

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/40/4096cced-405c-4f6c-b070-5450c576fd09-660-500-1-111111.jpg

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/10/102f47c7-77f7-4fb9-85a8-44b63768141b-660-500-1-111111.jpg

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/fb/fb312d79-d4e1-4bdb-ab0e-465043bce151-660-500-1-111111.jpg

  4

salus
Na ndiqni
Të rejat e fundit vijne në inbox tuaj
ipazar
living
Jeta sot është bërë shumë dinamike. Për të qenë në trendin e kohës
(Cilën do të shihni me më shumë përparësi)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
 0
FLOKE MODELE TRENDI
1108240036

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
digitalb
spitaliamerikan

as