Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Veshje të brendshme për nuse
 
Shperndaje
ikub#: 1108260026
Alfa dhe omega për veshje të brendshme seksi, vazhdon të jetë shtëpia amerikane e modës “Victoria’s Secret”.

 intimoAlfa dhe omega për veshje të brendshme seksi, vazhdon të jetë shtëpia amerikane e modës “Victoria’s Secret”.

Koleksioni i ri, i quajtur “Sexy Little Bride”, u dedikohet (siç tregon edhe emri) nuseve të reja, të cilat me këto veshje mund ta plotësojnë aktin më romantik të lidhjes së tyre.
 
Koleksioni, i cili është i ndarë në tri kategori (nuse, martesë dhe muaji i mjaltit), u përshtatet për mrekulli dhe të rejave tjera të ëmbla. 


Ventouris
Albtelecom


Postuar: 26 Gsh
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BRENDSHME NUSJA VESHJE

Albtelecom
loading...
zana   Para 71 muajsh     
shume te bukeura
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Alviero
Chez Moi
Living

Digitalb

Më të lexuarat


Turizmi
Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved