femra
0 0
1
 
Veshje të brendshme për nuse   
Alfa dhe omega për veshje të brendshme seksi, vazhdon të jetë shtëpia amerikane e modës “Victoria’s Secret”.
Nga ikub.al 26 Gsh

 intimoAlfa dhe omega për veshje të brendshme seksi, vazhdon të jetë shtëpia amerikane e modës “Victoria’s Secret”.

Koleksioni i ri, i quajtur “Sexy Little Bride”, u dedikohet (siç tregon edhe emri) nuseve të reja, të cilat me këto veshje mund ta plotësojnë aktin më romantik të lidhjes së tyre.
 
Koleksioni, i cili është i ndarë në tri kategori (nuse, martesë dhe muaji i mjaltit), u përshtatet për mrekulli dhe të rejave tjera të ëmbla. 

Veshje të brendshme për nuse

  • http://www.ikub.al/cache/images/27/27eb3972-1083-4f46-8f1c-b45f3cbe04c6-660-500-1-111111.jpg

    Intimo per nuse

  • http://www.ikub.al/cache/images/00/006cf96f-d65d-46ba-ab4d-82a10d6c128f-660-500-1-111111.jpg

    Intimo per nuse

  • http://www.ikub.al/cache/images/94/94c24f7d-02e2-47b5-a110-e2bb653c97a5-660-500-1-111111.jpg

    Intimo per nuseNa ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
ikub #:
 1 1108260026

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
zana
Para 41 muajsh  
  
shume te bukeura
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as