marketkonekt
0 0
1
 

Veshje të brendshme për nuse


Alfa dhe omega për veshje të brendshme seksi, vazhdon të jetë shtëpia amerikane e modës “Victoria’s Secret”.

26 Gsh
Burimi:

ikub.al

 intimoAlfa dhe omega për veshje të brendshme seksi, vazhdon të jetë shtëpia amerikane e modës “Victoria’s Secret”.

Koleksioni i ri, i quajtur “Sexy Little Bride”, u dedikohet (siç tregon edhe emri) nuseve të reja, të cilat me këto veshje mund ta plotësojnë aktin më romantik të lidhjes së tyre.
 
Koleksioni, i cili është i ndarë në tri kategori (nuse, martesë dhe muaji i mjaltit), u përshtatet për mrekulli dhe të rejave tjera të ëmbla. 

Veshje të brendshme për nuse

  • http://www.ikub.al/cache/images/27/27eb3972-1083-4f46-8f1c-b45f3cbe04c6-660-500-1-111111.jpg

    Intimo per nuse

  • http://www.ikub.al/cache/images/00/006cf96f-d65d-46ba-ab4d-82a10d6c128f-660-500-1-111111.jpg

    Intimo per nuse

  • http://www.ikub.al/cache/images/94/94c24f7d-02e2-47b5-a110-e2bb653c97a5-660-500-1-111111.jpg

    Intimo per nuse

em

ilma
Sondazh
Tek partneri që do të dëshironit të kishit
(Cilën nga cilësitë e mëposhtme do te rendisnit te paren)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: khoxha
Lexuar: ikub #:
 1  4.958 1108260026

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
zana
Para 35 muajsh  
  
shume te bukeura
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan