Veshje per cdo femer: vjeshte 2011   
Foto galeri
Nga ikub.al 12 Sht
 
0
0
Mode, bukuri, gossip ne aplikacionin qe i duhet cdo Shqiptari -  Shkarko My ikub


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
shkelzen
Para 46 muajsh  
  
si munde te furnizohemi me veshjet eprezentuara me larte
 
xenaaa
Para 58 muajsh  
  
bukur shuuuuuuum
 
xenaaa
Para 58 muajsh  
  
shum bukur
 
albana
Para 64 muajsh  
  
teper te mira
 
albana
Para 64 muajsh  
  
shum teper te bukura
 
luli
Para 64 muajsh  
  
me pelqyen shume , ju falenderoj per gjithcka
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj

Radika Resort
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Afa Farma
Boutik Alviero
Bukuria
(Do ta quani jo morale përdorimin e saj, pa vulgaritet, për të bërë karrierë )

Bordo Revista
FILXHANI SOT

Një çift i vërtetë i reziston çdo thashethemi, çdo zënke dhe...
RECETA E DITES

Tavë me makarona dhe kërpudha
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

A po veproj drejt?


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
VESHJE
1109120061

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Albanian Security Forum
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet