Veshje per cdo femer: vjeshte 2011   
Foto galeri
Nga ikub.al 12 Sht
 
0
0


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
shkelzen
Para 33 muajsh  
  
si munde te furnizohemi me veshjet eprezentuara me larte
 
xenaaa
Para 46 muajsh  
  
bukur shuuuuuuum
 
xenaaa
Para 46 muajsh  
  
shum bukur
 
albana
Para 51 muajsh  
  
teper te mira
 
albana
Para 51 muajsh  
  
shum teper te bukura
 
luli
Para 51 muajsh  
  
me pelqyen shume , ju falenderoj per gjithcka
 


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
Abonohu per artikujt me te fundit te Moda
Voila
Raiffeisen
Zilia është një ndjenjë njerëzore.
(Për çfarë do ta keni zili më shumë një femër?)
Living
FILXHANI SOT

Te gjithë kërkojnë lumturinë dhe askush nuk e do dhimbjen, p...
RECETA E DITES

Supë me fasule dhe kërpudha
# FEMRAT

Lexo artikujt e fundit për femrat
LEXO HISTORINE TIME

Një fillim i ri...por i dështuar


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
VESHJE
1109120061

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert