ebuy.al
Alexa Alexa
1 0
1
 

Ngjyra blu eshte ne mode


Mes ngjyrave te sezonit dimeror 2012 spikat ngjyra blu me te gjitha sfumaturat e saj, mos e lini tju ike!

07 Tet
Burimi:

ikub.al

Nje ngjyre e ftohte si ngjyra blu eshte shume ne mode per sezonin dimror 2012. Ne pasarelat e sfilatave ne Milano dhe Paris, stilistet e modes dhe krijimet e tyre jane spikatur me kete ngjyre. Mire ngjyren blu, por cilen nuance te zgjedhim? Tonalitet jane te shumta, variojne nga bluja klasike tek bluja elektrike apo e thelle, ose edhe sfumaturat e tyre te ftohta si bojeqielli apo bluja kobalt.

Jane ngjyra me te vertet shume te bukura per tu mbajtur dhe keto nuanca do te zevendesojne edhe te zezen ne veshjet e mbremjeve. Kete ngjyre e gjejme edhe ne pallto apo pelice. Per ato qe nuk heqin kurre dore nga stili, duhet te dini se bluja kombinohet shume bukur edhe me manikyrin apo me aksesoret e tjere. Zgjidhni nuancen tuaj te preferuar dhe ngjyrosni me blu dimrin!
hygeia655x90
Dermatologji
Sekreti për duar rinore dhe të bukura
Mos neglizhoni me kujdesin ndaj duarve tuaja.
Pyet DermatologunSondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 1
MODA VESHJE
 7.691 1110070085

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
maksute
Para 26 muajsh  
  
ngjyra blu nuk eshte nje ngjyre shume e bukur
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan