ebuy.al
Alexa Alexa
1 0
1
 

Ngjyra blu eshte ne mode


Mes ngjyrave te sezonit dimeror 2012 spikat ngjyra blu me te gjitha sfumaturat e saj, mos e lini tju ike!

07 Tet
Burimi:

ikub.al

Nje ngjyre e ftohte si ngjyra blu eshte shume ne mode per sezonin dimror 2012. Ne pasarelat e sfilatave ne Milano dhe Paris, stilistet e modes dhe krijimet e tyre jane spikatur me kete ngjyre. Mire ngjyren blu, por cilen nuance te zgjedhim? Tonalitet jane te shumta, variojne nga bluja klasike tek bluja elektrike apo e thelle, ose edhe sfumaturat e tyre te ftohta si bojeqielli apo bluja kobalt.

Jane ngjyra me te vertet shume te bukura per tu mbajtur dhe keto nuanca do te zevendesojne edhe te zezen ne veshjet e mbremjeve. Kete ngjyre e gjejme edhe ne pallto apo pelice. Per ato qe nuk heqin kurre dore nga stili, duhet te dini se bluja kombinohet shume bukur edhe me manikyrin apo me aksesoret e tjere. Zgjidhni nuancen tuaj te preferuar dhe ngjyrosni me blu dimrin!
hygeia655x90
Dermatologji
Stërvituni për një lëkurën të re
Harrojini solucionet e shtrenjta kundër rrudhave, sekreti i një lëkure të re qën
Pyet DermatologunSondazh
Cfare mendimi keni per depilimin lazer?

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 1
MODA VESHJE
 7.709 1110070085

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
maksute
Para 26 muajsh  
  
ngjyra blu nuk eshte nje ngjyre shume e bukur
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan