0 0
0
 
Modele flokesh per nuse: tendenca 2012   
Ja disa modele flokesh per nuse, te cilat do jene ne mode ne 2012-en
Nga ikub.al 24 Tet

Keni menduar te martoheni vitin qe vjen? Ne 2012-ën tendencat e flokëve për nuse do jene nga me te ndryshmet. E keni vete ne dore te zgjidhni. Nëse ju pëlqejnë flokët e mbledhur, ne po iu japim disa modele. Glamuri dhe romantizmi janë fjalët kyçe te 2012-es. (marre nga paperblog)

Modele flokesh per nuse: tendenca 2012

 • http://www.ikub.al/cache/images/fd/fd403260-d037-4fbe-b0f6-43e13ff71bc9-660-500-1-111111.png

  1

 • http://www.ikub.al/cache/images/38/38c05851-670a-4ae5-be6f-f51d83bdcb6a-660-500-1-111111.png

  2

 • http://www.ikub.al/cache/images/26/261627ff-3f3e-4d60-813b-4de4736acd90-660-500-1-111111.png

  3

 • http://www.ikub.al/cache/images/41/4156449f-56ea-4784-8c16-55a89225e555-660-500-1-111111.png

  4

 • http://www.ikub.al/cache/images/c2/c27b95fc-8e28-4581-8234-9591b4a0cca6-660-500-1-111111.png

  5

 • http://www.ikub.al/cache/images/41/4192f210-29dc-4f1c-ba08-efdf5089ede7-660-500-1-111111.png

  6

 • http://www.ikub.al/cache/images/c4/c4d86501-5323-430d-93ff-ae3d888f1e11-660-500-1-111111.png

  7

 • http://www.ikub.al/cache/images/55/553190ad-bf2c-4a0e-94d4-174a6a487b7d-660-500-1-111111.png

  8

 • http://www.ikub.al/cache/images/a1/a1ac3c5e-ed18-4d3b-9f69-a6c7d273b532-660-500-1-111111.png

  9

 • http://www.ikub.al/cache/images/4f/4f0fc13e-9164-4922-aa6b-8bf90f7029d5-660-500-1-111111.png

  10Na ndiqni
living
Nëse do të pretendoni më shumë nga bukuria juaj
(A do t’i drejtoheshit operacioneve plastike)Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
 0
FLOKE NUSJA
1110240107

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan